Käyttämäsi selain on vanhentunut. Suosittelemme, että päivität selaimesi ensin uusimpaan mahdolliseen versioon.
Yhteystiedot

Yhteystiedot

Tilaa uutiskirje

Lomakkeen kentät, joissa on * merkki, ovat pakollisia täyttää.

Yhteystiedot

Tältä sivulta löydätte yhteystietomme. Visionamme on olla paras siinä mitä teemme.

Mikäli syntyy kysyttävää palveluistamme, ottakaa rohkeasti yhteyttä! Tulemme mielellämme esittelemään ratkaisumme ja autamme kehittämishankkeissanne eteenpäin. Voitte myös tilata ajankohtaisen koulutusuutiskirjeen tai varata lyhyen online-esittelyn omalle HR-tiimillenne sopivana ajankohtana.

Olemme valmiina palvelemaan ICT-osaamisen kehittämisen luottokumppanina juuri Teitä!

Wistec Training Oy
Itämerenkatu 1
00180 Helsinki
Suomi

vaihde: +358 30 670 5320

Y-tunnus: 2498566-8


Yhteyshenkilö: Juha Huhtanen
Puhelinnumero:  +358 30 670 5321
Sähköpostiosoite: info@wistec.fi

 

Laskutus

Paperisia laskuja varten:
Wistec Training Oy , 24985668
PL 100
80020 Kollektor Scan

Verkkolaskuosoite:  
EDI / OVT-tunnus 003724985668 
Välittäjä operaattori Maventa
Operaattoritunnus 003721291126

Skannausosoite: 
Skannauspalveluun: invoice-24985668@kollektor.fi 

HUOM! Osoite ja y-tunnus tulee olla merkittynä laskulle. 

 

Myynti

Juha Huhtanen, myyntijohtaja

juha.huhtanen@wistec.fi

Puhelinnumero: +358 30 670 5321

GSM: +358 50 567 8994

 

Leena Eklund

leena.eklund@wistec.fi

Puhelinnumero: +358 30 670 5322

GSM: +358 40 163 8120

 

Risto Hännikäinen

risto.hannikainen@wistec.fi

Puhelinnumero:  +358 40 500 7174

 

 

Tiina Lähteenmäki

tiina.lahteenmaki@wistec.fi

Puhelinnumero:  +358 50 523 3866

 

 

Asiakaspalvelu

Kristiina Lappalainen

kristiina.lappalainen@wistec.fi

Puhelinnumero:  +358 30 670 5323

 

 

Asiantuntijat

Erkki Renvall

erkki.renvall@wistec.fi

Puhelinnumero:  +358 50 406 9233

 

 

Esa Riutta

esa.riutta@wistec.fi

Puhelinnumero: +358 30 670 5324

GSM: +358 044 046 0387

 

Juhana Liesimaa

juhana.liesimaa@wistec.fi

Puhelinnumero:  +358 40 511 3957

 

 

Marko Ekroth

marko.ekroth@wistec.fi

Puhelinnumero:  +358 30 670 5326

 

 

Miina Rantala

miina.rantala@wistec.fi

Puhelinnumero:  +358 45 177 5972

 

 

Pertti Berg

pertti.berg@wistec.fi

Puhelinnumero:  +358 30 670 5325

 

 

Samuli Koskinen

samuli.koskinen@wistec.fi

Puhelinnumero:  +358 45 276 0475

 

 

Petteri Yrjölä

petteri.yrjola@wistec.fi

Puhelinnumero:  +358 45 652 1500

 

 

 


Wistec Oy kartalla: